Ekspertja e sëmundjeve e tregon një hak të çuditshëm për trajtimin e dhimbjeve të fytit

Shëndetësia

Ekspertja e sëmundjeve e tregon një hak të çuditshëm për trajtimin e dhimbjeve të fytit

Më: 19 mars 2024 Në ora: 14:42
Foto ilustrim

Një eksperte ka zbuluar se si mund ta eliminoni dhimbjen e fytit tuaj të mprehtë.

Dhimbja e fytit mund t’ju prish ditën për një periudhë, kjo pasi dhimbja dhe acarimi nuk u lënë të përqendroheni në gjëra të tjera.

Ju mund të krijoni diçka për shërimin e gjendjes që keni edhe nëse përdorni produkte në kushte shtëpie.

Ekspertja e sëmundjeve, Linda Yancey, tani ka ndarë alternativën e saj të provuar dhe të besuar me çaj të mjaltit dhe limonit.

Sipas Yancey, edhe ngrënia e turshive dhe pirja e lëngut të turshisë mund të lehtësojë simptomat e dhimbjes së fytit, shkruan Mirror.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat