Vrasje në Butel të Shkupit

Shkupi

Vrasje në Butel të Shkupit

Më: 12 maj 2021 Në ora: 22:33
Foto ilustrim

Disa minuta më parë ka ndodhur një vrasje në Butel 2 të Shkupit.

Ngjarja ka ndodhur afër një restoranti dhe një numër i madhë i njësitit të policisë ndodhen në terren.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme thanë se kanë pasur lajmërim për të shtëna me armë.

“Para 10 minutave kemi marrë lajmërim se ka pasur të shtëna me armë në Çair. Ekipet tona janë në terren”, thonë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat