Vrasje në Shkup, i biri ther nënën e tij

Shkupi

Vrasje në Shkup, i biri ther nënën e tij

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 17:22
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, 62 vjeçari nga Shkupi është arrestuar me dyshime se ka vrarë nënën e tij.

“Sot (16.10.2021) në ora 7:50, në rrugën “23 tetori”, zyrtarët policorë të Stacionit Policor Aerodrom kanë privuar nga liria I.T (62) nga Shkupi për arsye se dyshohet se në ora 6:30 në shtëpinë e tij, me objekt të mprehtë ka vrarë nënën e tij V.T (84_ nga Shkupi e cila ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku i ndihmës së shpejtë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të parashtrohet parashtresë adekuakte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat