Dyshohet se vrau nënën e tij 62 vjeçari, arrestohet shkupjani

Shkupi

Dyshohet se vrau nënën e tij 62 vjeçari, arrestohet shkupjani

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 19:40
Foto ilustrim

Një 62-vjeçar, banor i Shkupit është arrestuar mëngjesin e sotëm pasi dyshohet për vrasjen e nënës së tij.

Arrestimi ka ndodhur rreth orës 7:50 në rrugën “23 tetori”.

62-vjeçari dyshohet se ka vrarë të ëmën, 84-vjeçare, në shtëpinë e saj në lagjen Aerodrom të Shkupit.

Është privuar nga liria I.T. (62) nga Shkupi për shkak të dyshimit se këtë mëngjes, rreth orës 6:30, në shtëpinë e tij, me një objekt të mprehtë i ka shkaktuar plagë nënës së tij V.T. (84) nga Shkupi, pas çka ajo ka vdekur”, njoftoi Ministria e Brendshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat