​Alarm për bombë në qendër të Shkupit

Shkupi

​Alarm për bombë në qendër të Shkupit

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 19:13
Foto ilustrim

Pak minuta më parë ka pasur alarm për bombë të vendosur në qendër të Shkupit.

Policia ka evakuuar zonën për rreth Teatrit dhe Ministrisë së Jashtme. Në këtë zonë është vërejtur prani e shtuar e forcave policore, ndërsa për pak kohë ishte e bllokuar. 

Policia ka evakuuar zonën për rreth Teatrit dhe Ministrisë së Jashtme.

Në këtë zonë është vërejtur prani e shtuar e forcave policore, ndërsa për pak kohë ishte e bllokuar për qarkullim rruga që çon në Ministrinë e Jashtme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat