Arrestohet një 22-vjeçar në Shkup

Shkupi

Arrestohet një 22-vjeçar në Shkup

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 18:07
Foto ilustrim

Nga MPB njoftojnë se dje kanë arrestuar një 22-vjeçar i cili kërkohej për vuajtjen me dënimin me burg.

“Dje në ora 22:00 në zonën e Qendrës, zyrtarë policorë nga njësiti policor për intervenim në SPB Shkup kanë arrestuar E.D.(22) nga Shkupi.

Për të është lëshuar një vendim gjykate për vuajtjen e dënimit me dy vjet e gjashtë muaj burg.

Ai do të dërgohet në burg për të vuajtur dënimin”, njoftojnë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat