Aksident në Shkup, lëndohen katër persona

Shkupi

Aksident në Shkup, lëndohen katër persona

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 18:37
Foto ilustrim

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin pranë qendrës tregtare “Mavrovasja”.

Në aksident janë përfshirë pesë vetura, të gjitha me targa të Shkupit, konfirmojnë nga MPB.

Të lënduarit janë transferuar në spitalin “Klimenti i Ohrit”.

Por ende nuk ka informacione për të lënduarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat