Aksident me dy të lënduar në Shkup

Shkupi

Aksident me dy të lënduar në Shkup

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Aradhat partizane”, ku janë përfshirë tre automjete.

Në vendngjarje kanë dalë menjëherë ambulanca, zjarrfikësit si dhe policia, ende nuk është bërë një inspektim.

Sipas informacioneve jozyrtare nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy persona.

Më shumë detaje rreth këtij aksidenti pritet të ketë ditën e sotme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat