Arrestohen tre persona në Shkup për vjedhje të rëndë

Shkupi

Arrestohen tre persona në Shkup për vjedhje të rëndë

Më: 23 prill 2022 Në ora: 13:23
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në rrugën “Maqedonia” në Qendër të Shkupit janë arrestuar tre persona me iniciale R.E.(26), R.B.(20) dhe A.R.(27) nga Shkupi.

Ata janë kapur në flagrancë teksa kryenin veprën penale “vjedhje e rëndë”.

Për rastin është njoftuar edhe prokurori.

I cili pas dokumentimit të rastit do të shqiptojë kallëzim përkatës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat