Gjendet i vdekur person në Shkup

Shkupi

Gjendet i vdekur person në Shkup

Më: 24 prill 2022 Në ora: 18:03
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se dje gjatë ditës së djeshme në Bit Pazar të Shkupit është gjetur një burrë i vdekur.

Sipas policisë, trupi i pajetë është gjetur te banesa e vjeçari Sh.H.

Nga mjeku i ndihmës së shpejtë është konstatuar vdekja. Është kryer këqyerja e vendit të ngjarjes.

Me urdhër të Prokurorit publik,t rupi i pajetë do të çohet në autopsi”, thuhet në njoftimin e polcisië.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat