Policia jep detaje të reja për vrasjen në Çair

Shkupi

Policia jep detaje të reja për vrasjen në Çair

Më: 26 prill 2022 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Një 47-vjeçar ka ndërruar jetë nga gjuajtja me armë gjatë mbrëmjes së djeshme në një çajtore në Çair të Shkupit.

Sipas njoftimit të MPB-së, ngjarja është raportuar rreth orës 21:40, gjegjësisht është raportuar se dy persona kanë gjuajtur me armë automatike në rrugën “Vëllezërit Rexhepagiqi”.

“Nga të shtënat me armë zjarri është lënduar rëndë J.I. (47) nga Shkupi, i cili është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku rreth orës 22:20 ka ndërruar jetë.

Po ashtu, plagë kanë marrë edhe M.A. (43) dhe L.Sh.(42) nga Shkupi, të cilët për ndihmë mjekësore janë dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Shën Naumi i Ohrit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat