Për 1 dhe 2 maj parking falas në Shkup

Shkupi

Për 1 dhe 2 maj parking falas në Shkup

Më: 28 prill 2022 Në ora: 18:38
Foto ilustrim

Më 1 maj për Ditën e Punës dhe më 2 maj për festën e Fitër Bajramit, në zonat e parkimit me të cilat udhëheq NP “Parkingu i Qytetit” – Shkup nuk do të kryhet pagesa, informojnë nga NP “Parkingu i Qytetit” – Shkup.

NP “Parkingu i Qytetit” – Shkup shtojnë se puna e rregullt dhe pagesa do të kryhet në dy garazhet në kate

“Beko” dhe “26 Korriku” dhe në parkingjet “Koço Racin”, “Treska”,

Si dhe spitali i Qytetit dhe Qendra Klinike “Nënë Tereza”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat