Sulmohen tre shtetas të SHBA-së në Shkup

Shkupi

Sulmohen tre shtetas të SHBA-së në Shkup

Më: 11 korrik 2022 Në ora: 17:50
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme bën të ditur se gjatë ditës së djeshme ka pasur prishje të rendit dhe qetësisë publike në Shkup, në rrethinën e “Bit Pazarit”.

“Mbrëmë në ora 21:30 në SPB Shkup, N.M.(39) nga SHBA ka raportuar se rreth orës 17:20 nga disa persona janë sulmuar fizikisht ai, A.A.(37) nga SHBA dhe A.G.(44) nga SHBA.

Rasti është duke u zbardhur”, njoftojnë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat