Arsovska: Shkupi është qyteti më i bukur në botë

Shkupi

Arsovska: Shkupi është qyteti më i bukur në botë

Më: 26 korrik 2022 Në ora: 18:16
Danella Arsovska

Kryetarja e Shkupit Danella Arsovska, sot deklaroi se tha se qyteti i Shkupit është qyteti më i bukur në botë.

Ajo gjithashtu tha se qyteti Shkupit nuk jep leje për ndërtime ilegale.

“Unë si kryetare e Qytetit të Shkupin mendoj se Shkupi është qyteti më i bukur në botë. Ne të gjithë duhet të punojmë që të kontribuojmë që Shkupi të jetë qytet më i sigurt dhe më i mirë për të jetuar”.

“Sa i përket ndërtimeve pa leje Qyteti i Shkupit nuk bën inspektime as nuk jep leje për ndërtim dhe për këtë nuk mund të flas”, tha Arsovska.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat