Theret me thikë një i mitur në Shkup

Shkupi

Theret me thikë një i mitur në Shkup

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 19:07
Foto ilustrim

Mbrëmjen e djeshme është raportuar në polici se në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit” është sjell një i mitur i cili ka qenë me lëndime trupore.

Sipas njoftimit, rreth orës 18:45, në rrugën “Rokomija” në Shkup, pas një zënke paraprake është sulmuar me një mjet të mprehtë nga një tjetër i mitur.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat