Arrestohet një adoleshent në Shkup, dyshohet se ka përdhunuar të mitur

Shkupi

Arrestohet një adoleshent në Shkup, dyshohet se ka përdhunuar të mitur

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 19:00
Foto ilustrim

Mbrëmë pas mesnate është arrestuar një adoleshent nga Shkupi, i cili dyshohet se ka përdhunuar një të mitur nga Shkupi, njoftojnë nga MPB.

“Sot (28.11.2022) në ora 02:20, zyrtarë policorë nga Sektori për çështje kriminale Aerodrom dhe Draçevë kanë arrestuar të mitur nga Shkupi.

Ai dyshohet se ka kryer përdhunuar një të mitur nga Shkupi.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, shtojnë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat