Aksident në Shkup, është lënduar një polic

Shkupi

Aksident në Shkup, është lënduar një polic

Më: 16 shkurt 2024 Në ora: 23:06
Foto ilustrim

Dje pasdite, në ora 13:00 në SPB Shkup është raportuar se në rrugën “Jordan Mijalkov” në Shkup ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të pasagjerëve “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës, i drejtuar nga 57-vjeçari R.S nga Tetova dhe një automjet “Shkoda”, në pronësi të MPB-së.

“Në aksident lëndime trupore ka pësuar zyrtari policor, i cili drejtonte veturën Shkoda, të konstatuara në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza””.

“Kontroll është kryer nga ekipi inspektues i SPB Shkup”, njofton MPB.

Hetimet vazhdojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat