Regjim i veçantë qarkullimi në Shkup

Shkupi

Regjim i veçantë qarkullimi në Shkup

Më: 7 prill 2024 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Në organizim të Sindikatës së Sporteve të Shkupit dhe nën përkujdesjen e Qytetit të Shkupit, sot në orët e para të mëngjesit në kryeqytet do të mbahet edicioni i 12-të i “Gara e grave Avicena”.

Nisja e garës është në orën 10:00 nga Bulevardi “Ilinden”, pranë shatërvanit “Lotus”, dhe pjesëmarrësit do të vrapojnë tre kilometra.

Para fillimit, në orën 09:40 është planifikuar një ngrohje me ushtrime aerobike.

Për shkak të mbajtjes së garës, në bulevardin “Ilinden” nga ora 9-11 do të ketë regjim të veçantë qarkullimi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat