Një i mitur nga Shkupi denoncohet për dhunë ndaj nënës dhe vëllait të tij

Shkupi

Një i mitur nga Shkupi denoncohet për dhunë ndaj nënës dhe vëllait të tij

Më: 5 maj 2024 Në ora: 19:04
Foto ilustrim

Me datë 04.05.2024 në ora 14:00 në SPB Shkup, një grua 42 vjeçare ka raportuar se në një banesë në zonën e Shkupit ajo dhe djali i saj i mitur janë sulmuar fizikisht nga djali tjetër i saj i mitur.

Fëmija i dhunshëm ka dëmtuar edhe një pjesë të orendive.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, thotë MPB.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat