Aksident i rëndë në Shkup, BMW ndahet në dy pjesë

Shkupi

Aksident i rëndë në Shkup, BMW ndahet në dy pjesë

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 00:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar.

Një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni.

Sipas informacionëve, shoferi i veturës është lënduar dhe është dërguar në spital.

Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat