Përleshje mes dy grupeve në Elbasan, një i vrarë

Shqipëria

Përleshje mes dy grupeve në Elbasan, një i vrarë

Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 21:48
Foto

Rëndohet bilanci i ngjarjes së sotme në Elbasan.

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Mësohet se ka pasur një përplasje me armë zjarri, që  ka ndodhur në lagjen “Katundi i Ri”, rreth orës 21.15.

Personi i vrarë është E. K., me precedentë penalë, ndërsa dy të plagosurit janë dërguar në spitalin e qytetit.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve të kësaj ngjarje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat