Krujë: Babai ngacmon seksualisht vajzën e tij

Shqipëria

Krujë: Babai ngacmon seksualisht vajzën e tij

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 19:22
Foto ilustrim

Një 54-vjeçar nga Kruja është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, si dhe ka ushtruar dhunë ndaj të shoqes.

Sipas raportimit në pranga është vënë personi me inicialet E.R, i cili po punonte si bari.

54-vjeçari do të dalë para gjykatës në dy ditët në vijim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat