Të shtëna me armë në Elbasan, i riu gjendet i mbuluar në gjak

Shqipëria

Të shtëna me armë në Elbasan, i riu gjendet i mbuluar në gjak

Më: 27 shkurt 2022 Në ora: 23:19
Foto ilustrim

30 vjeçari Klevis Cani ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Elbasan këtë mbrëmje.

Burimet bëjnë me dije për Abc se i riu është gjendur i mbuluar me gjak në rrugë dhe është dërguar në spitalin kirurgjik të Elbasanit.

Mjekët e kanë futur në sallën e operacionit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Skënderbeu. Ende nuk dihen rrethana se si ka ndodhur plagosja. Policia po për zbardhjen  e ngjarjes.

Informacion paraprak nga policia

Rreth orës 22:15, në Urgjencën e Spitalit Rajonal në Elbasan, është dërguar i dëmtuar me thikë shtetasi K. C., 30 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vëndngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat