Bastet, Rama: Nuk do të ketë asnjë lloj monopoli! - Bota Sot
Bastet, Rama: Nuk do të ketë asnjë lloj monopoli!

Shqipëria

E diel, 18 nëntor 2018

Bastet, Rama: Nuk do të ketë asnjë lloj monopoli!

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 14:06
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama u ka dërguar një mesazh anëtarëve të Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, ku siguron se bastet do të mbyllen në 31 dhjetor dhe nuk do të ketë asnjë “monopol online”.

“Kanë nisur t’ju çojnë lumenj mesazhesh nëpër telefona kundër mbylljes së basteve! Janë të orkestruara nga burgu e nga llagëmet e atyre që fshihen pas kompanive, prandaj mos e vrisni mendjen dhe mos dëgjoni as shpifjen për “monopol online” sepse s’do të ketë asnjë lloj monopoli”, ka thënë Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test