Gjyshja seksi shqiptare që u dashurua me brazilianin/ Historia që i befasoi të gjithë

Sociale

Gjyshja seksi shqiptare që u dashurua me brazilianin/ Historia që i befasoi të gjithë

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 15:45
Bruna

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, ka qenë e ftuar një grua e cila ka një hsitori të bukur dashurie. Në moshën 18 vjeçare ajo mbeti shtatzënë dhe u nda nga partneri i saj. Më pas në Amerikë ku ajo jetonte, takon dashurinë e jetës, Paolon me të cilin ka një vajzë 21 vjeç.

Ajo ka dhe një djalë 28 vjeç, i cili ka fëmijë dhe Bruna është gjyshe. Rrëfimi i saj ka befasuar të gjtihë studion edhe Arditin.

Bruna ka treguar se dashuria e tyre nisi në ambinetin e punës së saj. Ajo menaxhonte një dyqan ku takoi dhe Paulon dhe që në atë moment nuk u ndanë më asnjëherë.

Paulo ka pranuar të bëhet pjesë e emisionit dhe kur pa që në anën tjetër ndodhej bashkëshortja e tij u shpreh: Ajo është krenaria ime,  Është gruaja ime e bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat