11-shi e javës dominohet nga dy klubet e mëdha - Bota Sot
11-shi e javës dominohet nga dy klubet e mëdha

Sporti

11-shi e javës dominohet nga dy klubet e mëdha

Më: 11 janar 2016 Në ora: 18:16

Portali i njohur anglez ‘Goal.com’ si gjithnjë dhe këtë herë ka shpall përbërjen më të mirë të javës përkatësisht të javës së 19-të në futboll. Përbërja e javës është dominuar nga futbollistët e Real Madridit dhe Barcelonës. Në përbërjen e javës janë: Navas (Real Madrid), Martinez (Sociedadi), Godin (Atletico Madrid), Musacchio (Villareal), Carvajal (Real Madrid), Rakitiç (Barcelona), Modriç (Real Madrid), Bale (Real Madrid), Messi (Barcelona), Benzema (Real Madrid) dhe Neymar (Barcelona).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat