Arrestohet një person në Sllatinë të Tetovës, është prezantuar rejshëm si inspektor policie

Tetova

Arrestohet një person në Sllatinë të Tetovës, është prezantuar rejshëm si inspektor policie

Më: 7 maj 2021 Në ora: 19:53
Foto ilustrim

Policia njoftoi se një person nga fshati Sllatinë është privuar nga liria për shkak se është prezantuar si inspektor policor.

“SPB Tetovë ngriti kallëzim penal kundër G.H (28) nga fshati Sllatinë të Tetovës për shkak të dyshimeve të bazuara se ka kryer veprën penale “prezantim i rremë'”, thonë nga policia.

Sipas raportit, më 26 shkurt në rrugën rajonale Tetovë – Jazhincë, i arrestuari është prezantuar si inspektor policor.

Ndërsa pas denoncimit nga një qytetar ai është arrestuar dhe dërguar në stacion policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat