Aksident mes një motoçiklete dhe veture në Tetovë, lëndohet një i mitur

Tetova

Aksident mes një motoçiklete dhe veture në Tetovë, lëndohet një i mitur

Më: 20 prill 2022 Në ora: 16:08
Foto ilustrim

SPB Tetovë informon se të martën në ora 17:50 në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën lokale në Çellopek-Tetovë ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin kanë marrë pjesë:

një motoçikletë pa targa e drejtuar nga një i mitur nga ky fshat dhe një veturë “Turan” me targa regjistrimi të Tetovës, e cila drejtohej nga një i mitur nga Miletina e Tetovës.

Në këtë aksident motoçiklisti ka marrë lëndime të rënda trupore të konstatuara në Spitalin Klinik të Tetovës, ku është transportuar për trajtim mjekësor.

Një ekip i Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë ka kryer këqyrje të vendit të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat