Kërcënoi prindërit e tij, arrestohet një person nga Tetova

Tetova

Kërcënoi prindërit e tij, arrestohet një person nga Tetova

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 16:36
Tetova

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se është arrestuar 43-vjeçari F.I. nga Tetova, pasi i njëjti ka kërcënuar prindërit e tij.

Policia thotë se gjatë kontrollit tek i njëjti ka gjetur marihuanë.

“Më 09.08.2022 në ora 23:30 në SPB Tetovë, personi S.I. (73) nga Tetova ka raportuar se rreth orës 23:00 derisa ishte në shtëpi me bashkëshorten e tij, djali i tyre F.I. (43) është sjellë në mënyrë agresive dhe i ka kërcënuar. F.I. është privuar nga liria, ndërsa tek ai është gjetur edhe marihuanë”.

“Ai është ndaluar në Komisariatin e Policisë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të rastit do të vijojnë parashtresat përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat