Vetura godet një 68 vjeçare në Tetovë, përfundon në spital me lëndime të rënda

Tetova

Vetura godet një 68 vjeçare në Tetovë, përfundon në spital me lëndime të rënda

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 18:33
Foto ilustrim

Sot në ora 14:05 në Sektorin për Punë të Brendshme – Tetovë është raportuar se në rrugën “Marshal Tito” në Tetovë, automjeti i pasagjerëve “Fiat Punto” me targa të Tetovës, i drejtuar nga 36-vjeçari B.N. nga Reçica e Madhe, ka goditur një qytetare 68-vjeçare M.S. (këmbësore).

“E aksidentuara ka pësuar lëndime të rënda trupore të cilat janë konfirmuar në Spitalin klinik të Tetovës”, njofton Marjan Josifoski, zëdhënës i SPB Tetovë.

Në vendin e aksidentit, me autorizim të prokurorit publik, një ekip nga SPB Tetovë ka kryer kontroll.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat