Arrestohet një person nga Tetova për lëndë narkotike dhe fishekë të kalibrave të ndryshëm armësh

Tetova

Arrestohet një person nga Tetova për lëndë narkotike dhe fishekë të kalibrave të ndryshëm armësh

Më: 30 dhjetor 2022 Në ora: 23:07
Foto ilustrim

SPB Tetovë njofton se me datë 29.12.2022 në ora 16:00 në Tetovë kanë privuar nga liria personin L.M. (21) nga Tetova.

Gjatë bastisjes së kryer në banesën e tij dhe ambientet ndihmëse, të kryer me urdhër të gjykatës, iu gjetën dhe sekuestruan marihuanë dhe 6 fishekë të kalibrave të ndryshëm armësh.

Personi është ndaluar në Komisariat.

Më pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të përgatitet kallëzim përkatës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat