Tetovë – Bie nga kati i tetë, dërgohet me shenja jete në spital

Tetova

Tetovë – Bie nga kati i tetë, dërgohet me shenja jete në spital

Më: 28 janar 2023 Në ora: 15:13
Foto ilustrim

Një person sapo është hedhur nga kati i 8 në bllokun 70 në Tetovë.

Personi në fjalë është rreth moshës 40 vjeçare, ndërsa nuk dihen motivet e ngjarjes.

Sipas dëshmitarëve, ai është dërguar në spital me shenja jete dhe është duke u trajtuar në repartin e Ortopedisë.

Personi në fjalë ka jetuar së bashku me nënën e tij. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat