Bashkia e Tiranës dhurata për fëmijët

Tirana

Bashkia e Tiranës dhurata për fëmijët

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 10:27
Bashkia e Tiranës

Teksa kanë mbetur edhe pak orë nga ndërrimi i viteve, Bashkia e Tiranës vijon shpërndarjen e dhuratave për fëmijët e çdo lagjeje në kryeqytet.

Nënkryetarja e Bashkisë, Anisa Ruseti së bashku me deputetet Elona Gjebrea dhe Trëndelina Bala Jaku takuan fëmijët e Njësisë 1 në Tiranë, të cilëve u dhanë dhurata për festat e fundvitit.

Bashkia e Tiranës po shpërndan dhurata në të gjitha njësitë administrative të kryeqytetit.

Por edhe ndihma duke qenë pranë atyre që kanë më nevojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat