Aksident në Tiranë/ Gruaja i pret rrugën motorit, dy të plagosur

Tirana

Aksident në Tiranë/ Gruaja i pret rrugën motorit, dy të plagosur

Më: 4 janar 2021 Në ora: 13:00
Foto ilustrim

Dy persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Kombinatit.

Një grua i ka prerë rrugën një motori, duke shkaktuar edhe përplasjen.

Fatmirësisht personat e plagosur, gruaja dhe drejtuesi i motorit, ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat