Tirana në errësirë, zona e ‘Don Boskos’ 4 orë pa drita

Tirana

Tirana në errësirë, zona e ‘Don Boskos’ 4 orë pa drita

Më: 14 janar 2021 Në ora: 18:29
Foto Ilustrim

Qytetarët e Tiranës po përballen me probleme të furnizimit me energji elektrike.

Një prej zonave më të mëdha në Tiranë, ‘Don Bosko’, prej katër orësh pa energji elektrike.

Nga denoncimet e banorëve të zonës, mësohet se nuk janë lajmëruar për një ndërprerje kaq të gjatë nga organet kopetente.

Duhet theksuar se temperaturat janë ulur ndjeshëm dhe kushtet e vështira të motit kanë krijuar probleme për shumë familje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat