Tiranë/ Zjarr në katin e 6 të një pallati, detajet

Tirana

Tiranë/ Zjarr në katin e 6 të një pallati, detajet

Më: 2 maj 2021 Në ora: 17:49
Foto ilustrim

Me datë 02.05.2021, në rrugën e Dibrës ka rënë zjarr në katin e 6 të një pallati ku ka vetëm dëme materiale.

Nuk ka probleme për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e rënies të zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat