E rëndë/ Gjendet i varur në pemë një burrë

Tirana

E rëndë/ Gjendet i varur në pemë një burrë

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 20:27
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet mbrëmjen e sotme.

Një 60-vjeçar me iniciale SH.U nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke vetëvarur në një pemë.

Ngjarja ka ndodhur reth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat