Përfshihet nga flakët magazina në Tiranë

Tirana

Përfshihet nga flakët magazina në Tiranë

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 18:41
Foto

Është përfshirë nga zjarri një magazinë në rrugën “Hamdi Pepa” në Tiranë.

Policia njofton se magazina është në pronësi të shtetasit B. A., ku fatmirësisht ka vetëm dëme materiale, e jo të lënduar.

Zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve, ndërkohë grupi hetimor po mundohet të zbardhë të gjithë dinamikën e ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 17:55, në rrugën “Hamdi Pepa”, ka rënë zjarr në magazinën në pronësi të shtetasit B. A., ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat