Tirana pa drita, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm

Tirana

Tirana pa drita, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 16:26
Ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së energjisë elektrike ka njoftuar se ditën e nesërme në disa zona në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Nga ora 09:00-15:00 në rrugën “Taulantia”, rrugën “Kole Popa” dhe një pjesë në zonën e ish-Tregut Elektrik , një pjesë e pallateve pranë Ministrisë së Jashtme, po ashtu në bulevardin “Zhan Dark” dhe në rrugën “Kamëz-Valias, Kasall do të ketë stakim të energjisë.

Gjithashtu edhe në rrugën “Agon” dhe në rrugën “Ention Frroku” do të ndërpritet energjia nga ora 10:00 deri në 16:00

Njoftimi i plotë:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 22 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 22 korrik do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë

09:00-15:00

Rruga “Taulantia”, rruga “Kole Popa” dhe një pjesë e zonës pranë ish- Tregut Elektrik, një pjesë e pallateve pranë Ministrisë së Jashtme, në bulevardin “Zhan D’Ark”, rruga Kamëz-Valias, Kasall

10:00-16:00

Rruga “Agon”, rruga “Ention Frroku”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat