E rëndë në Tiranë, 26-vjeçarja var veten

Tirana

E rëndë në Tiranë, 26-vjeçarja var veten

Më: 4 shtator 2021 Në ora: 19:08
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën ‘Artan Lenja’ në Tiranë. Policia njofton se një 26-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

“Rreth orës 16:40, në rrugën “Artan Lenja”, dyshohet se është vetëvarur në banesë shtetasja E. T., rreth 26 vjeçe”, njofton policia.

Nuk dihet ende rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, por policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për sqarimin e plotë të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat