Hapet lokali më i ri në zonën e ish-Bllokut në Tiranë

Tirana

Hapet lokali më i ri në zonën e ish-Bllokut në Tiranë

Më: 6 shtator 2021 Në ora: 09:10
Foto ilustrim

“Juliet cocktail bar” është hapësira më e re në zonën e ish bllokut në tiranë ku mund të konsumoni kokteje të veçanta dhe ushqim cilësor.

Lokali i hapur së fundi ofron për klientët edhe një ambient të veçantë relaksues për shkak të arredimit unik.

Pjesëmarrës të shumtë shijuan pijet, ushqimin dhe muzikën në hapjen e “Juliet cocktail bar”, lokali më i ri në zonën e ish-bllokut në Tiranë.

“Mirë se keni ardhur në Juliet Cocktail Bar, që është një bar i ri dhe shumë i veçantë në Bllok, në pijet e tij dhe stilet e arredimit. Këtu do të gjeni diçka të veçante.”

E gjithë hapësira që ofron ky bar, është ideuar deri në detaje për çlodhje dhe argëtim.

Koktejet e veçanta, pijet dhe ushqimi cilësor janë një tjetër risi që ofron “Juliet cocktail bar”.

“Do të keni cocktaile shumë të mira, ushqime shumë të mira dhe shoqëri e muzikë shumë të mirë."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat