Tiranë, era rrëzon pemën në rrugë

Tirana

Tiranë, era rrëzon pemën në rrugë

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 12:47
Foto

Mot i keq me shi dhe erë që përfshiu sot kryeqytetin ka sjellë rrëzimin e një peme në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Pediatrisë së Tiranës.

Nuk ka raportime për të lënduar apo dëme materiale.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat