Tirana nesër pa drita: Ja zonat që preken

Tirana

Tirana nesër pa drita: Ja zonat që preken

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 18:40
OSHEE

Ditën e nesërme në kryqytet do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona.

Përmes një njoftimi në Facebook, OSHEE bën me dije se ndërprerja do të bëhet në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave.

Mësohet se stakimi do të bëhet gjatë intervalit kohor 09:00-15:00, ku do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Rruga “Myslym Keta”, dhe një pjesë e pallateve tek urra e Gjiroses dhe tek rruga “Zef Jubani”.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 9 tetor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 9 tetor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Rruga “Myslym Keta”, dhe një pjesë e pallateve tek urra e Gjiroses

 09:00-16:00

Pjesërisht rruga “Zef Jubani”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat