E moshuara zhduket pa gjurmë

Tirana

E moshuara zhduket pa gjurmë

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 16:39
Ilustrim

Një qytetare e moshuar është zhdukur këtë të martë në kryeqytet, duke humbur papritur kontaktet me familjarët. Gruaja në fjalë quhet Drita Shehu dhe është 77 vjeçe.

Sipas informacioneve në dispozicion, e moshuara kishte veshur pantallona ngjyrë kafe, shapka të zeza dhe triko ngjyrë gri para se të humbte kontaktet.

Mësohet se qytetarja ka dalë nga shtëpia mëngjesin e sotëm dhe nuk është kthyer. Ajo jeton në zonën e “Qytetit Studenti”.

Behet thirrje që kushdo ta kete parë të moshuarën ose ka ndonjë informacion për të, të lajmërojë në numrin 0684431052.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat