Del emri i viktimës së dytë të atentatit

Tirana

Del emri i viktimës së dytë të atentatit

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 20:48
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në atentatin e sotëm ku vdiqën dy personat, një prej tyre është Erigers Mihasi.

Ai është një emër i njohur e njihet si një mik i Vis Martinaj, një emër i njohur për botën e krimit.

Ndërsa mësohet edhe emri i viktimës tjetër ai është Armando Dumani, edhe ky person me precendet penal. Dumani ka qenë pasagjer në momentin kur është qëlluar, ndër Mihasi ishte në timon.

Ka qenë një makinë në lëvizje ajo që ka qëlluar mbi një “Audi” të bardhë dhe duke lënë kështu 2 persona të vdekur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat