U ekzekutua sonte, publikohet fotoja e 32 vjeçarit shqiptar

Tirana

U ekzekutua sonte, publikohet fotoja e 32 vjeçarit shqiptar

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 20:53
Erigers Mihasi

Personi që shihni në foto është Erigers Mihasi 32 vjeç.

Ai u vra në atentatin e mbrëmjes së sotme në zonën e Astirit. 

Mihasi ishte shoferi i automjetit 'Audi' me ngjyrë të bardhë.

Ndërsa Armando Dumani, shoku i tij, gjithashtu mbeti i vrarë, ishte pasagjer. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat