Hidhet nga kati i 6 i pallatit ku jetonte, ndërron jetë 62-vjeçarja

Tirana

Hidhet nga kati i 6 i pallatit ku jetonte, ndërron jetë 62-vjeçarja

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 19:28
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një 62-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i 6 i pallatit ku jetonte. 

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 18:00, në rrugën “Sitki Çiço”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasen me inicialet V. B., 62 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat