E rëndë në Tiranë/ Merr flakë një banesë, vdes e moshuara që jetonte e vetme

Tirana

E rëndë në Tiranë/ Merr flakë një banesë, vdes e moshuara që jetonte e vetme

Më: 18 dhjetor 2021 Në ora: 16:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shkozë, në afërsi të shkollës “Androkli Kostollari”.

Një banesë është përfshirë nga flakët dhe për pasojë ka humbur jetën e moshuara që jetonte e vetme.

Ajo është identifikuar me inicialet M.B., 90 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat