Breshër i madh në Tiranë, zbardhet kryeqyteti

Tirana

Breshër i madh në Tiranë, zbardhet kryeqyteti

Më: 1 maj 2022 Në ora: 17:26
Foto nga vendi i ngjarjes

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë pushtuar Tiranën pasditen e sotme.

Një furtunë shiu para pak minutash është shndërruar në një stuhi breshëri në kryeqytet. 

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme në rrugë në lidhje me lëvizjen e njerëzve dhe mjeteve.

Deri tani nuk kemi një informacion të saktë nëse ka dëme të shkaktuara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat