Ngjarje e rëndë në Tiranë, masakrohet me thikë një 60-vjeçar, ndërron jetë

Tirana

Ngjarje e rëndë në Tiranë, masakrohet me thikë një 60-vjeçar, ndërron jetë

Më: 7 maj 2022 Në ora: 12:08
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, me pasojë një humbje jete. Policia bën me dije se një 60-vjeçar ka mbetur viktimë e goditjeve me thikë nga një 37-vjeçar.

Blutë sqarojnë në njoftimin paraprak se autori i dyshuar, shtetasi O. Dh., 37 vjeç, është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.05.2022, rreth orës 11:15, në afërsi të “Harry Fultz”, shtetasi O. Dh., 37 vjeç, ka goditur me mjete prerëse shtetasin I. K., 60, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat